2016'nın En Cazip Evden Kaçış Oyunları

Oca 08 2017

2016’nın En Cazip Evden Kaçış Oyunları

2016 Evden Kaçış oyunları için önemli bir dönüm noktası idi, birçok oyunevi işletmeci değiştirirken, yenileri eklendi ve bir kısım kaçış oyunu da kapanmak durumunda kaldı. Genel olarak en temel problem tanıtım tarafının hiçe sayılması olduğunu söyleyebiliriz.

Görev Tamam olarak tanıtım çalışmalarında paydaş olduğumuz hemen her oyunevi bir önceki yıla göre 2 kat büyüme gerçekleştirdi, bunu hem takipçilerimize hem de paydaş işletmecilere borçluyuz.

2016'nın En Cazip Evden Kaçış Oyunları http://bit.ly/2016enS Click to Tweet

2017’nin ilk günlerinde sizlerle 2016 yılının kategorisel En Cazip Evden Kaçış Oyunları listesini yeniden paylaşmak istedik;

Bu heyecanı yaşamak isteyenler için, korku temalı en iyi 5 evden kaçış oyununu derledik. Tema, özgünlük, ambiyans, sürükleyicilik ve korku seviyesi olmak üzere 5 ayrı başlıkta değerlendirdiğimiz bu oyunlar sayesinde hayatınızın en korku dolu 1 saatini geçireceğinizi düşünüyoruz.

Korku Sınırlarını Zorlayan 5 Korku Oyunu

Korku Sınırlarını Zorlayan 5 Korku Oyunu

 

İçindeki şifreler, kilitler ve bulmacalarla sınırlarınızı zorlayacaksınız. İşte sizler için seçtiğimiz akılları zorlayan 5 evden kaçış oyunu.

Akılları Zorlayan 5 Evden Kaçış Oyunu

Akılları Zorlayan 5 Evden Kaçış Oyunu

Macera sevenlerin mutlaka oynaması gereken aksiyon dolu 5 evden kaçış oyununu sizler için sıraladık;

Aksiyon Dolu 5 Evden Kaçış Oyunu

Aksiyon Dolu 5 Evden Kaçış Oyunu

Siz de şehrinizde ki Evden Kaçış Oyunu, Korku Evi ya da Odadan Kaçış oyunlarını gorevtamam.com adresinden takip edebilir ya da yorumları inceleyebilirsiniz, dilerseniz yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-mail adresin paylaşılmayacak.