Aksiyon Dolu 5 Evden Kaçış Oyunu

Ağu 15 2016

Aksiyon Dolu 5 Evden Kaçış Oyunu

Evden kaçış oyunu 2013 yılından itibaren ülkemizde yaygın olarak, gerçek zamanlı ve mekanlı oyunlardır. 1 saat içinde size verilen görevi yerine getirerek ekip arkadaşlarınızla beraber bulunduğunu mekandan kaçmaya çalıştığınız bu oyunların korku, gerilim , aksiyon, kaçış, gibi farklı kategorileri bulunmaktadır.

Evden Kaçış Oyunu, bir ekip çalışmasına dayanır.Ekiptekiler birbirlerine karşı değil, zaman karşı yarışırlar ve o süre içinde şifreleri çözerek görevi yerine getirmeye gayret ederler. 

Macera sevenlerin mutlaka oynaması gereken aksiyon dolu 5 evden kaçış oyununu sizler için sıraladık

1 .Escape istanbul Top Secret

Escape İstanbul Top Secret oyununda bir terör olayındaki gizem, çözmeye çalışıyorsunuz. Oyunu senaryosu gereği, büyükelçinin odasındaki şifreleri çözerek, odadaki delillleri çözmeniz ve kayıp olan büyükelçiyi bulmanız gerekiyor.

Oyun süresi boyunca kendinizi gerçekten FBI ajanı hissetmeniz için şifrelerin zor olmasına dikkat edilmiş ve deliller iyi gizlenmiş. Zorluk ve aksiyon seviyesi tatmin edici düzeyde. Bunun yanı sıra hikayenin dekorlar uyumu pekiştirildiği için kendinizi bir film kahraman gibi hissediyorsunuz.

Kaçış oyunu meraklıların kaçırmaması gereken bir oyun.

2 .Zincir

Kadıkoyde yer alan Zincşr oyunu katılımcılarına 2 seçenek bir oyun. Isterseniz korku istersneiz gerilim oyununu seçebiliyorsunuz. Oyunda birden fazla olduğu için tek bir odaya sıkışıp kalmıyorsunuz ve geniş bir alanda oynama şansına sahip oluyorsunuz. Oyunun hikayesi uzun tutulmuş. Senaryoya öenm verenler için bu yönüyle başarılı olmuş .

Oyun 6 odadan oluşuyor ve her odadın farklı, etkileyeci bir dekoru var. Dekorlar senaroyaya bağlı olarak düzenlendiği için heyecanınızı hiç yitirmiyorsunuz.

Oyunun sonunu çok şaşırtıcı olarak planlanmış. Biz beğendik. İyi şanslar!

3 . Kaçışhane-Büyük Vurgun “Faberge”

Kaçışhane oyunu oldukça sürükleyici olarak tasarlanmış.Bulmacaların orijinal olması ve dekorun etkileyici olması, oyunun tercih edilmesinin nedenlerinden en önemlileri. Her anı aksiyonla dolu olan bu oyunun zorluk seviyesi diğer oyunlara göre biraz düşük kaldı.

Bu oyunda göreviniz, bu müzadeye evine girerek yüksek seviyedeki güvenlik sistemi ve zekice
tasarlanmış kriptolarla korunan ‘Feberge yumurtalarını’ çalmak…

Bol şans!

4 .Room in mind- panzehir

Room in mind-panzehir oyunu hem dekor olarak hem  hikaye ve bulmacalar yönünden sizi uzun zaman etkisinde bırakacak oyunlardan birisi .

Şifreler gerçekten düşündürücü ve detaylı olarak hazırlanmış, hikaye ile bütünleştirilmişti.

Oyunda solunum yoluyla yayılan bir virüsü durdurmak için, virüsle ilgili gerçeğin peşine düşecek ve karakolda virüsü kamuş olan 23 kişinin hayatını kurtarmaya çalışacaksınız.

Oyun kendinizi bir kahraman olarak hissetmenizi sağlıyor.

Unutmayın “Eğer şeytanla dans ediyorsan, ayağına basma”

5. Defuse the bomb

Defuse the bomb oyunu oyun boyunca sonunu merak edeceğiniz bir atmosfer yaratıyor. Oyunda bombaya ulaşarak, ekip arkadaşlarınızla beraber bombayı imha etmeniz gerekiyor.

Bulmacalar, oda ve dekorlar çok iyi dizayn edilmiş, senaryo ile bütünleşik halde sunuluyor. Bulmacalar komplike alışılmışın dışında tasarlanmış.

Bombayı imha ederek insanları kurtarmak istiyorsanız, geç kalmadan rezervasyonunuzu yaptırın.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek çok daha fazla oyun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

1 Yorum

Yorum Yaz

E-mail adresin paylaşılmayacak.