Anahtar Oda Kaçış Oyunu

May 03 2016

Anahtar Oda Kaçış Oyunu

Anahtar Oda, bir bilgisayar oyunu değil.

Burası sanal bir dünya değil.

Burada tamamen gerçeklerle bir aradasınız. Kilitlisiniz ve çok önemli bir göreviniz var : Dracula’nın Ölümsüzlük İksirini bulmak !

Kazıklı Voyvoda, namı diğer Kont Dracula; Macaristan’a kaçmadan önce İstanbul’daki gizli mabetinde bir süre saklanmış ve boş durmayıp veba, kolera gibi salgın hastalıkları kısa sürede tüm İstanbul’a yaymış, insanlar hızla ölmekte..

Kuşaktan kuşağa devam eden bu laneti ortadan kaldırmanın tek yolu; Dracula’nın buraya sakladığı ölümsüzlük iksirini bulmak.

İstanbul insanlarını kurtarmak senin elinde. İksiri bulup kaçmak için bir saatin var. Görevleri tamamlamak için arkadaşlarına ihtiyacın olacak, iyi bir takım kurmalısın. Zekânızı, hafızanızı,  gözlem gücünüzü, bulmaca çözebilme yeteneğinizi, ekip ruhunuzu göstermenin tam vakti.

Ya iksiri bulur o evden çıkar insanlığı kurtarırsınız ya da siz de kurban olursunuz.

Bir saat süren bu oyun boyunca kural ihlali olmadığı sürece herhangi bir yönlendirme yapılmıyor. Üç ipucu hakkınızı sadece ekrandan yazılı olarak alabiliyorsunuz. Takıldığınız etapta ipucu hakkınızı kullanabilir ve böylece oyunun sürükleyiciliğini devam ettirebilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş’taki Anahtar Oda oyunevi,  senaryoya uygun konseptiyle katılımcıları tamamen farklı bir dünyaya sokuyor. Dracula’nın gizemli hayatını keşfetmek için siz de rezervasyonu yaptırın, ekibinizle beraber bu heyecana ortak olun !

Yorum Yaz

E-mail adresin paylaşılmayacak.