Avcılar İlçesindeki Evden Kaçış Oyunları

May 27 2016

Avcılar İlçesindeki Evden Kaçış Oyunları

Evden kaçış oyunu, 2-5 kişinin, kapalı ve kilitli bir mekandan 60 dakika içinde şifreleri çözerek kaçmaya çalışmasına dayanır.Avcılar ilçesindeki kaçış listesi ile size en yakın kaçış oyununu bulabilir, fırsat ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. 

Evden kaçış oyunları, ilk olarak bilgisayar üzerinden sanal oyunlar olarak hayatımıza girmiş, ardından fiziksel gerçek mekanlarda oynanmaya başlanmıştır.

Korku/gerilim/aksiyon/kaçış temalı bu oyunları oynamak için herhangi bir ön hazırlık yapmanıza gerek olmuyor. Oyun alanına giderken olabildiğince rahat kıyafetler giymeniz size avantaj sağlayacaktır. Herhangi bir rahatsızlığınız varsa, kaçış oyunlarını oynamadan önce kimlerin kaçış oyunları için uygun olmadığını araştırmanızda fayda var.

Görev Tamam üzerinden tüm evden kaçış oyunları listesine ulaşabilir, korku evi listesini, hızlı kaçış listesini, oyunlar hakkındaki yorumları ve fırsatları takip edebilirsiniz.

Sizler için Avcılar’daki kaçış oyunlarını ve korku evlerini sıraladık :

1 . Agelidis Ailesi Evden Kaçış Oyunu 

Merhaba…
Ben medyum Petros Hristoforidis. 35 yaşındayım ve Yunan vatandaşıyım. Çok uzun yıllardır kendi çöplüğümde medyumluk yaparak astral olaylarla çok yakından ilgilenmekteyim.

15 Ocak 1998 yılında gerçekleşen bu üzücü olayı ben birkaç yıl önce öğrendim. Yıllardır üzerinde durduğum bu gizemli olayı aydınlatabilmek için harekete geçerek bu konsepti olayın yaşandığı o evde kurmaya karar verdim.
Bu gizemi kaldırabileceğimize emin değilim fakat her şey denemeye değer.

Detayları buradan inceleyebilirsiniz.

2 . Halloween Kaçış Oyunu 

Michael Myers 31 Ekim 1957 tarihinde doğmuştur. 1963’de Michael Myers 6 yaşında iken 17 yaşındaki ablasını mutfak bıçağı ile öldürmüştür. Öldürme nedeni ablasını erkek arkadaşıyla ilişkide bulunurken görmüş olmasıdır. Michael cinayeti işlerken palyaço maskesi takmıştır. Anne ve babası eve gelince Michael’ı kanlı bir bıçağı tutarken görmüşlerdir.

Bu cinayetin üzerine Islahevi’ne süresiz kaldırılmıştır. Oradaki doktoru Michael’ın hiç kıpırdamadan durduğunu 15 yıl boş duvarlara baktığını söylemiştir. .

Kız kardeşini kaçıran Michael Myers’in nerede olduğunu öğrenmek ister misin? Konuşmadan sadece kurbanlarına odaklanan katilimizden kurtulmak için 60 Dakika süren var. Kurtul özgürlüğünü al yada Yakalanıp neler olabileceğini yaşayarak gör. Seçim senin.

Detayları buradan inceleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-mail adresin paylaşılmayacak.