Beylikdüzü İlçesindeki Evden Kaçış Oyunları

May 27 2016

Beylikdüzü İlçesindeki Evden Kaçış Oyunları

Evden kaçış oyunu, 2-5 kişinin, kapalı ve kilitli bir mekandan 60 dakika içinde şifreleri çözerek kaçmaya çalışmasına dayanır. Beylikdüzü ilçesindeki kaçış listesi ile size en yakın kaçış oyununu bulabilir, fırsat ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. 

Evden kaçış oyunları, ilk olarak bilgisayar üzerinden sanal oyunlar olarak hayatımıza girmiş, ardından fiziksel gerçek mekanlarda oynanmaya başlanmıştır.

Korku/gerilim/aksiyon/kaçış temalı bu oyunları oynamak için herhangi bir ön hazırlık yapmanıza gerek olmuyor. Oyun alanına giderken olabildiğince rahat kıyafetler giymeniz size avantaj sağlayacaktır. Herhangi bir rahatsızlığınız varsa, kaçış oyunlarını oynamadan önce kimlerin kaçış oyunları için uygun olmadığını araştırmanızda fayda var.

Görev Tamam üzerinden tüm evden kaçış oyunları listesine ulaşabilir, korku evi listesini, hızlı kaçış listesini, oyunlar hakkındaki yorumları ve fırsatları takip edebilirsiniz.

Sizler için Beylikdüzü’ndeki kaçış oyunlarını ve korku evlerini sıraladık :

1 . Crime Evden Kaçış Oyunu 

Bu senaryo 1950’li yıllarda yaşamış gerçek bir seri katil olan Ed GEIN’nin hayatından uyarlanmıştır. Girdiğin bu evde 1 saat boyunca tanık olmadığın gerçeklere tanık olup, daha önce hissetmediğin derinliklere ineceğinden emin olabilirsin. Sır dolu odalar, gizemli eşyalar, kilitli kapıların ardında kalan kesik suratlar…

Detayları buradan inceleyebilirsiniz.

 

Yorum Yaz

E-mail adresin paylaşılmayacak.