Fatih İlçesindeki Evden Kaçış Oyunları

Haz 10 2016

Fatih İlçesindeki Evden Kaçış Oyunları

Evden kaçış oyunu, 2-5 kişinin, kapalı ve kilitli bir mekandan 60 dakika içinde şifreleri çözerek kaçmaya çalışmasına dayanır. Fatih ilçesindeki evden kaçış oyunları listesi, ilçede henüz  kaçış oyunu ve korku evi olmadığından dolayı şuan için hizmet verememektedir.

Evden kaçış oyunu, 2-5 kişinin, kapalı ve kilitli bir mekandan 60 dakika içinde şifreleri çözerek kaçmaya çalışmasına dayanır.

Korku/gerilim/aksiyon/kaçış temalı bu oyunları oynamak için herhangi bir ön hazırlık yapmanıza gerek olmuyor. Oyun alanına giderken olabildiğince rahat kıyafetler giymeniz size avantaj sağlayacaktır. Herhangi bir rahatsızlığınız varsa, kaçış oyunlarını oynamadan önce kimlerin kaçış oyunları için uygun olmadığını araştırmanızda fayda var.

Görev Tamam üzerinden tüm evden kaçış oyunları listesine ulaşabilir, korku evi listesini, hızlı kaçış listesini, oyunlar hakkındaki yorumları ve fırsatları takip edebilirsiniz.

Fatih ilçesindeki evden kaçış oyunlarına ve korku evlerine güncellenen listemizi takip ederek sayfamızdan erişebilir, sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilir ve size en yakın kaçış oyunlarını keşfedebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-mail adresin paylaşılmayacak.