Kartal İlçesindeki Evden Kaçış Oyunları

May 24 2016

Kartal İlçesindeki Evden Kaçış Oyunları

Evden kaçış oyunu, 2-5 kişinin, kapalı ve kilitli bir mekandan 60 dakika içinde şifreleri çözerek kaçmaya çalışmasına dayanır.Kartal ilçesindeki kaçış listesi ile size en yakın kaçış oyununu bulabilir, fırsat ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. 

Evden kaçış oyunları, ilk olarak bilgisayar üzerinden sanal oyunlar olarak hayatımıza girmiş, ardından fiziksel gerçek mekanlarda oynanmaya başlanmıştır.

Korku/gerilim/aksiyon/kaçış temalı bu oyunları oynamak için herhangi bir ön hazırlık yapmanıza gerek olmuyor. Oyun alanına giderken olabildiğince rahat kıyafetler giymeniz size avantaj sağlayacaktır. Herhangi bir rahatsızlığınız varsa, kaçış oyunlarını oynamadan önce kimlerin kaçış oyunları için uygun olmadığını araştırmanızda fayda var.

Görev Tamam üzerinden tüm evden kaçış oyunları listesine ulaşabilir,korku evi listesini, hızlı kaçış listesini, oyunlar hakkındaki yorumları ve fırsatları takip edebilirsiniz.

Sizler için Kartal’daki kaçış oyunlarını ve korku evlerini sıraladık : 

1 . Riddle House Gerçek Kaçış Oyunu

Henüz doğmamış çocuklarının trajik ölümü Philip ve Emma’yı perişan etmiş, çiftin evliliklerine ağır bir darbe vurmuştur. Evliliklerini ve hayatlarını bir nebze de olsa normale döndürmek amacıyla evlat edinmeye karar veren çift, şehirdeki yetimhaneden 9 yaşında Sofia’yı evlat edinirler. Çok sevimli ve akıllı Sofia aslında hiçte göründüğü gibi bir çocuk değildir. Sevimli maskesinin ardında saklanan gerçek, Philip ve Emma’nın hayatlarına mal olacaktır. Sofia’nın sırrını çözmek için bu eve girmek zorundasın…

Detayları buradan inceleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-mail adresin paylaşılmayacak.