Maltepe İlçesindeki Evden Kaçış Oyunları

May 18 2016

Maltepe İlçesindeki Evden Kaçış Oyunları

Evden kaçış oyunu, 2-5 kişinin, kapalı ve kilitli bir mekandan 60 dakika içinde şifreleri çözerek kaçmaya çalışmasına dayanır.

Evden kaçış oyunları, ilk olarak bilgisayar üzerinden sanal oyunlar olarak hayatımıza girmiş, ardından fiziksel gerçek mekanlarda oynanmaya başlanmıştır.

Korku/gerilim/aksiyon/kaçış temalı bu oyunları oynamak için herhangi bir ön hazırlık yapmanıza gerek olmuyor. Oyun alanına giderken olabildiğince rahat kıyafetler giymeniz size avantaj sağlayacaktır. Herhangi bir rahatsızlığınız varsa, kaçış oyunlarını oynamadan önce kimlerin kaçış oyunları için uygun olmadığını araştırmanızda fayda var.

Görev Tamam üzerinden tüm evden kaçış oyunları listesine ulaşabilir,korku evi listesini, hızlı kaçış listesini, oyunlar hakkındaki yorumları ve fırsatları takip edebilirsiniz.

Sizler için Maltepe’deki kaçış oyunlarını ve korku evlerini sıraladık : 

1 . Istcape Evden Kaçış Oyunu 

Kilitli odalar ve odaları açmanızı sağlayacak ip uçlarıyla dolu bir evdesiniz.60 dakikada tüm ip uçlarını çözüp evi tamamlamalısınız.

Detayları buradan inceleyebilirsiniz.

2 . Muamma Evden Kaçış Oyunu 

Çılgın bir profesör ailesini kaybeder ve onları tekrar diriltmek için çalışmalara başlar. Fakat profesör dahil hiç kimseden bir daha haber alınamaz.

“Gözlerini açıyorsun hiç bilmediğin bir odada, daha önce görmediğin bir yerde kapana kısılmış durumdasın. Kurtulmak için çevrendeki ipuçlarını kullanıp kilitli kapıları açman gerekiyor ama bunu yalnız başaramazsın. Muamma’dan kurtulmak için arkadaşlarının bilgisine, yeteneğine ve takım oyununa muhtaçsın…

Bir saatin var…

Kaçabilecek misin?

Detayları buradan inceleyebilirsiniz.

3. The Door5 Evden Kaçış Oyunu 

“Çığlık” filmi serilerinden hatırlayacağınız acımasızların en acımasızı maskeli katilimiz “Ghostface” bu kez sizin peşinizde. Katilden kurtulmak için sadece 60 dakikanız var. Hayatta kalmak için korkularınızla başa çıkabilecek cesaretinizi toplayıp özgürlüğünüze kavuşabilecek misiniz? Door 5 ”Çığlık” filminden uyarlanarak hazırlanan, korku temalı gerçek bir odadan kaçış oyunudur.

Ufak bir hatırlatma bu evde yalnız değilsiniz!

Detayları buradan inceleyebilirsiniz.

4.  The FearIst Evden Kaçış Oyunu 

Oyun, kurgulanmış evin odalarında gizlenmiş ipuçlarını bulup, bilmeceleri çözerek sizi yönlendirdikleri çıkışa ulaşabilmeniz üzerine kurulu. İlk ip ucundan itibaren kendinizi oyunun içerisinde kaybolmuş olarak bulacak ve zamanın geriye saydığını anımsayarak (unutmayın 1 saatiniz var) evin içinde seri hareket etmeye odaklanacaksınız.

Yalnız unutmayınız; bu esnada çok rahat olmayacaksınız, korku / gerilim senaryoları peşinizde olacak. 

Evden çıkmak için 1 saatiniz var!

Detayları buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer oyun evleri ve kaçış oyunları ve korku evleri için listemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-mail adresin paylaşılmayacak.