Niğde Korku Evleri

Mar 27 2016

Niğde Korku Evleri

Korku evleri ülkemizde ilk defa 2013 yılında gerçek mekanda, gerçek kişilerle ve bir senaryoya bağlı oynanan oyunlardır. Bu oyunlar 2-5 kişilik ekiplerle oynanır ve temel noktası bir evden/odadan/depodan/kilitli herhangi bir yerden 1 saat içinde kaçmaya dayanır.

Niğde korku evleri de sizlere heyecan dolu 1 saat sunuyor. Çeşitli korku senaryolarına göre hazırlanmış oyunlardan arzu ettiğinizi oynayabilir, kendinizi bir filmin içinde hissedebilirsiniz.

Niğde korku evleri, Niğde’de evden kaçış oyunu sevenlere farklı bir deneyim yaşama imkanı sunuyor.Siz de ekibinizi kurun, şifreleri ve ipuçlarını değerlendirerek kilitli bir mekandan çıkıp çıkamayacağınızı test edin. 

Dünyayı kurtarmak, salgın hastalıkları önlemek, zamanda yolculuk yapmak, doğaüstü güçlerle savaşmak, tarihin bilinmeyen yönlerini keşfetmek, gizli kalmış cinayetleri çözmek, ekip arkadaşınızı bir katilin elinden kurtarmak, lanetleri ve büyüleri bozmak sizin elinizde. Soğukkanlı ve hızlı olun. Aksi halde evden çıkamayabilirsiniz. 

Niğde korku evi listesinden istediğiniz oyunu bulabilir, oyunun senaryosunu okuyabilir, saat, fiyat, adres bilgilerine ulaşabilir, rezervasyon yapabilirsiniz. Yorum yapabilir, puanlayabilir ve yapılan yorumları görebilirsiniz. Ayrıca listeye oyun eklemek için bize ulaşabilirsiniz.

Görev Tamam, Niğde’deki korku evlerini sizler için sıralıyor ve tüm kaçış oyunu fırsatlarını size sunuyor. Hazırladığımız listeden korku evleriyle  ilgili indirimleri de görebilirsiniz. 

Niğde korku evleri size gerçekten korku dolu 1 saat yaşamayı vaat ediyor.

Korkmaya hazır mısınız?

Yorum Yaz

E-mail adresin paylaşılmayacak.