Zincir – Zincir II: Saplantı Evden Kaçış Oyunu

Detaylar

Detaylar

UGT (Ulusal Güvenlik Teşkilatı) merkezinde hummalı bir çalışma hakimdi. İçerisi adeta arı kovanına benziyordu. Resmi olarak var olmayan bu teşkilat, sadece seçme ajanlardan kurulmuş, devletin elini kirletmek istemediği operasyonları yönetiyordu. Teşkilatın tüm operasyonları ‘çok gizli’ statüsünde yürütülüyor, halkın haberi olmaması sağlanıyordu. Emirler direkt olarak Cumhurbaşkanı’na bağlı bir komisyon tarafından değerlendirilip veriliyordu.

Komiser Cevdet silahının şarjörünü kontrol edip belindeki kılıfa yerleştirdi. Yanındaki ekip arkadaşları da benzer şekilde hazırlanıyorlardı. Uzun süredir devam eden takip, sonunda meyvesini vermişti. Operasyon emri onaylanmıştı. Yaklaşık 1 saat önce UGT Komisyon Başkanı bizzat arayarak Cevdet’in ve ekibinin hazırlanmasını, beklenen operasyonun acilen yapılacağını bildirmişti. Apar topar operasyon merkezine gelen Cevdet önceden belirlenmiş olan operasyon ekibine haber vermiş ve merkezde toplanmalarını sağlamıştı. Daha önce yapılan operasyonun aksine Cevdet bu sefer ekibi dışarıdan yönetecekti. Son operasyonda kısmen başarılı olsalar da Cerrah’ın elinden son kurbanını kurtarmak Cevdet ve ilk operasyon ekibine pahalıya mal olmuştu. Cevdet uzun bir süre psikolojik tedavi gördükten sonra tekrar işinin başına dönebilmişti. Ekibin 2 üyesi hala psikolojik tedaviye devam ediyordu.

Psikolojik tedavi süresince Cerrah dosyası ile ilgilenmesine izin verilmemişti. Tedavinin sonuç verdiğine ikna ettikten sonra bile bir süre davaya dönmesine izin verilmemiş. Sonunda Cevdet’in bitmek bilmez ısrarlarına dayanamayıp UGT teşkilatına ajan olarak atanmış ve davaya dönmesine izin verilmişti. Bu operasyonda da içeri girecek ekibin içinde olmak istemiş ama üstlerini bu konuda ikna edememişti. Daha önce Cerrah’ın elinden kurtulan kimse olmadığı için Cevdet’in bu tecrübesi altın değerinde idi.

Geçen sefer Cerrah’ın orada olduğunu düşünerek operasyon düzenlenmiş, ancak kabus gibi bir 1 saat sonunda canlarını zor kurtarabilmişlerdi. Cerrah’ın hazırladığı bir tuzağın tam ortasına düşmüşlerdi. Eğer polis ekibi üyelerini doğru kişilerden seçmemiş olsaydı ekibin tamamı orada ölmüş olurdu. Şimdiki ekip genç ama zeki ajanlardan oluşuyordu. UGT’nin gelecek vaad eden ajanları, Cerrah’ın yeni sürprizlerine karşı eğitilmişlerdi.

Cevdet ekip minibüsüne binerek kapıyı kapattı. Şoföre başı ile hareket emrini verirken aklında tek bir şey vardı; ekibini oradan canlı olarak çıkarabilmek. Belki bu sefer her şeyi doğru yapabilirlerse, Cerrah’ın cinayetlerine bir son verebilirlerdi. Kadıköy’deki operasyondan sonra 13 cinayet daha işlenmişti. Bu konu uluslararası medyada dahi yer bulmaya başlamıştı artık. Operasyondan sadece 1 kişinin kurtulabilmesi kamu oyu için tam bir fiyasko idi.

Geçen sefer apartmanın görevlisinin ihbarı üzerine eve baskına gitmişlerdi. Bu sefer olay biraz daha farklı gelişmişti. Uzun bir süredir Cerrah’tan ses çıkmıyordu. Kendi ritüel cinayetlerinin arasında geçen süre uzamıştı. Haberi gören ve patronunun hareketlerinden şüphelenen bir kadın aramış ama elinde kanıt olmadığını söylemişti. Kadının verdiği bilgiler herhangi bir operasyon ya da tutuklamayı gerektirecek delil içermiyordu. Bu sebeple UGT Ajanları kliniği takibe almışlardı.

Yaklaşık bir aydır süren bu takipte klinik hakkında şok edici gerçekler ortaya çıkmıştı. Kliniğin uluslararası bir organ mafyasının Türkiye ayağına bağlı olduğu tahmin ediliyordu. Polis bir kaç kere arama izni almaya çalışmış ama bürokratik engellere takılmıştı. Savcı, yeterli delil olmadığını bildirerek arama izni vermiyordu. UGT Ajanları da bu mafyayı tam anlamıyla çökertebilmek için çok acele etmemeyi tercih etmiş ve yeterli delile ulaşabilmek için takibi uzatmıştı.

Bugün gelen bir telefon her şeyi değiştirdi. Daha önce ihbarda bulunan sekreter Feyza, kayıp olan genç bir kadının eşgaline uyan birinin geçen hafta doktorun muayenehanesine geldiğini, doktorla randevusunun geç saatte olduğunu ve kendisi çıktığında hala içeride olduklarını, ertesi gün ofise geldiğinde kadının çantasını sekreteryada gördüğünü, Dr.’a çantayı sorduğunda dün gelen hastaya ait olduğunu, dolaba kaldırmasını ve kadının gelip alacağını söylediğini ve bir daha çantayı kimsenin sormadığını bildirdi.

Bu aramadan sonra 4-5 saattir sekreter Feyza’ya ulaşılamayınca şüpheler iyice artmıştı. Son telefon görüşmesinde telefonun aniden kapanması ve sonrasında bir daha açılmaması, sekreterin hayatı konusunda endişe edilmesine sebep olmuş ve sonunda komisyondan operasyon izni çıkmıştı. Operasyon Cerrah”ın yakalanmasından ziyade sekreter Feyza”nın ve kayıp kadının kurtarılması operasyonuna dönüşmüştü.

Cevdet bunları düşünürken minibüs sokağın başında durdu. Aracın motorunun susması ile Cevdet düşüncelerinden sıyrıldı. Ekip üyeleri ona bakıyordu. Kim bilir kaç dakikadır o halde idi. Ekibe operasyon için onayı verdi. 5 kişilik özel tim minibüsten inip kliniğin kapısına gittiler. Ekip kliniğin kapısında kaybolurken Cevdet arkalarından endişeli gözlerle bakıyordu….

İşte Zincir –Zincir II: Saplantı Evden Kaçış Oyunu ile kendinizi bu hikayenin içinde bir kahraman olarak bulabilirsiniz.

Ekibinizle beraber bu macerayı başarmak için tam 1 saatiniz var!

İletişim

İletişim
 • Adres
  Eğitim Mh. Ünal Sk. İstanbul Plaza No: 4/2 Kadıköy / İstanbul
 • Tel
 • E-posta
 • Website
 • Kategori
  KAÇIŞ & KURTULMA
 • Konum
  Anadolu Yakası, İstanbul, Kadıköy
 • Etiketler
  Anadolu Yakası Kaçış Oyunları, Bizi Kilitli Tutamazlar, Evden Kaçış Oyunları, Evden Kaçış Oyunu, Gerçek Kaçış Oyunları, Gerilim Evi, İstanbul Kaçış Oyunları, Kaçış Evi, Kaçış Oyunları, Kadıköy Kaçış Oyunları, Saplantı, Saplantı Kaçış Oyunu, zincir, Zincir 2, Zincir II, Zincir II Kaçış Oyunu, Zincir II: Saplantı, Zincir Kaçış Oyunu

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri
 • Pazartesi
  12:30 - 00:30
 • Salı
  12:30 - 00:30
 • Çarşamba
  12:30 - 00:30
 • Perşembe
  12:30 - 00:30
 • Cuma
  12:30 - 00:30
 • Cumartesi
  12:30 - 00:30
 • Pazar
  12:30 - 00:30
 • Süre
  60 Dk
 • Kişi & Ücret
  2 - 3 Kişi 130 TL | 4 Kişi 150 TL | 5 Kişi 180 TL | 6 Kişi 200 TL
 • Ödeme Şekli
  Nakit

Location

Zincir – Zincir II: Saplantı Evden Kaçış Oyunu

Contact

Zincir – Zincir II: Saplantı Evden Kaçış Oyunu
 • By Görev Tamam
 • Email: sosyal@gorevtamam.com

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Events

Zincir – Zincir II: Saplantı Evden Kaçış Oyunu
No Fırsat Found

Ratings

Zincir – Zincir II: Saplantı Evden Kaçış Oyunu

TOPLAM YORUMLAR

0

0 Total
Değerlendirme yapmak için sisteme üye olmanız yeterlidir. Tüm alanlar için çok/en iyi için 5 en az/en kötü için 1 yıldız veriniz [yarım yıldız ve katları] Verdiğiniz puanlar onay aşamasına girecek ve onaylandıklarında sisteme etki edecektir, puanlama ile birlikte lütfen yorum ekleyiniz. Not: Oynadığınız oyunu kategorilerine özgü değerlendirmeyi ihmal etmeyiniz,eğlenceli bir oyun da aksiyon eğlenceye göre az olabilir. Puanlama yaparken şeffaf ve en doğru değerleri verdiğiniz için TEŞEKKÜRLER
EĞLENCE
0.0%
AKICILIK
0.0%
BULMACALAR
0.0%
ZORLUK
0.0%
ATMOSFER
0.0%
HİZMET KALİTESİ
0.0%