Pendik İlçesindeki Evden Kaçış Oyunları

May 25 2016

Pendik İlçesindeki Evden Kaçış Oyunları

Evden kaçış oyunu, 2-5 kişinin, kapalı ve kilitli bir mekandan 60 dakika içinde şifreleri çözerek kaçmaya çalışmasına dayanır.Pendik ilçesindeki kaçış listesi ile size en yakın kaçış oyununu bulabilir, fırsat ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. 

Evden kaçış oyunları, ilk olarak bilgisayar üzerinden sanal oyunlar olarak hayatımıza girmiş, ardından fiziksel gerçek mekanlarda oynanmaya başlanmıştır.

Korku/gerilim/aksiyon/kaçış temalı bu oyunları oynamak için herhangi bir ön hazırlık yapmanıza gerek olmuyor. Oyun alanına giderken olabildiğince rahat kıyafetler giymeniz size avantaj sağlayacaktır. Herhangi bir rahatsızlığınız varsa, kaçış oyunlarını oynamadan önce kimlerin kaçış oyunları için uygun olmadığını araştırmanızda fayda var.

Görev Tamam üzerinden tüm evden kaçış oyunları listesine ulaşabilir,korku evi listesini, hızlı kaçış listesini, oyunlar hakkındaki yorumları ve fırsatları takip edebilirsiniz.

Sizler için Pendik’teki kaçış oyunlarını ve korku evlerini sıraladık : 

1 . Büyünün Laneti Evden Kaçış Oyunu

1986 yılında evde yapılan büyüler ters teper ve evde yaşayan herkes lanetlenir. Bunca yıldır büyü ve diğer varlıklar bu eve giren herkesi lanetlemeye devam etmektedir. Sıradaki kurban kim olacak ?

Büyülerle lanetlenmiş bir evden kaçmak için sadece 1 saatin var. İpuçlarını bul, şifreleri çöz, kilitli kapıları aç ve evden kaç.

Detayları buradan inceleyebilirsiniz.

2. Mumya Korku Evi 

Imhotep ile yüzleşmeye hazır mısın?

5 Katlı 700 m2 bir binada yalnız başınıza imhotepi tekrar mezarına sokmayı başarmanız gerekli.

Sessiz karanlık, ürkütücü ve size türlü tuzaklar kuran..

Bu binadan çıkamamanız için engel olan biri var.

60 dakikada yalnız ilk 2 katı aşmanız gerekli.

Unutmamanız gereken birkaç ipucunu sizlerle paylaşmak isteriz

Çıktığınız her odayı iyi inceleyin geri dönmeniz gerekirse sizi kimse kurtaramaz..

Detayları buradan inceleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-mail adresin paylaşılmayacak.