Rize Evden Kaçış Oyunları

Mar 27 2016

Rize Evden Kaçış Oyunları

Evden kaçış oyunları ülkemizde ilk defa 2013 yılında gerçek mekanda, gerçek kişilerle ve bir senaryoya bağlı oynanan oyunlardır. Bu oyunlar 2-5 kişilik ekiplerle oynanır ve temel noktası bir evden/odadan/depodan/kilitli herhangi bir yerden 1 saat içinde kaçmaya dayanır.

Aksiyon/gerilim/korku/gizem/kaçış gibi kategorilerde hazırlanan oyunlardan arzu ettiğinizi oynayabilir, kendinizi bir filmin içinde hissedebilirsiniz.

Rize evden kaçış oyunlarıRize evden kaçış oyunu sevenlere bu deneyimi yaşatma imkanı sunacak.

Dünyayı kurtarmak, salgın hastalıkları önlemek, zamanda yolculuk yapmak, doğaüstü güçlerle savaşmak, tarihin bilinmeyen yönlerini keşfetmek, gizli kalmış cinayetleri çözmek, ekip arkadaşınızı bir katilin elinden kurtarmak, lanetleri ve büyüleri bozmak sizin elinizde.

Rize’de evden kaçış oyunu tasarlamak, tasarladığınız bir oyunu evden kaçış oyunu listesinde görmek, dijital dünyada sesinizi duyurmak istiyorsanız, bize ulaşın, evden kaçış oyunları arasında yerinizi alın.

Görev Tamam sizin için her ildeki kaçış oyunlarını sıralıyor ve tüm kaçış oyunu fırsatlarını sunuyor. Hazırladığımız listeden evden kaçış oyunlarıyla ilgili indirimleri de görebilirsiniz. 

Yorum Yaz

E-mail adresin paylaşılmayacak.