Rize Korku Evleri

Mar 27 2016

Rize Korku Evleri

Korku evleri, ülkemizde ilk defa 2013 yılında gerçek mekanda, gerçek kişilerle ve bir senaryoya bağlı oynanan oyunlardır. Bu oyunlar 2-5 kişilik ekiplerle oynanır ve temel noktası bir evden/odadan/depodan/kilitli herhangi bir yerden 1 saat içinde kaçmaya dayanır.

Rize korku evleri de sizlere heyecan dolu 1 saat sunacak. Çeşitli korku senaryolarına göre hazırlanmış oyunlardan arzu ettiğinizi oynayabilir, kendinizi bir filmin içinde hissedebilirsiniz.

Rize korku evleri, Rize’de  evden kaçış oyunu sevenlere farklı bir deneyim yaşama imkanı sunacak..

Dünyayı kurtarmak, salgın hastalıkları önlemek, zamanda yolculuk yapmak, doğaüstü güçlerle savaşmak, tarihin bilinmeyen yönlerini keşfetmek, gizli kalmış cinayetleri çözmek, ekip arkadaşınızı bir katilin elinden kurtarmak, lanetleri ve büyüleri bozmak sizin elinizde.

Rize’de korku evi oyunu tasarlamak, tasarladığınız bir oyunu korku evi listesinde görmek, dijital dünyada sesinizi duyurmak istiyorsanız, bize ulaşın, korku evi oyunları arasında yerinizi alın.

Görev Tamam sizin için her ildeki korku evlerini sıralıyor ve tüm kaçış oyunu fırsatlarını sunuyor. Hazırladığımız listeden korku evleri ilgili indirimleri de görebilirsiniz. 

Yorum Yaz

E-mail adresin paylaşılmayacak.