Samsun Korku Evleri

Mar 27 2016

Samsun Korku Evleri

Korku evleri ülkemizde ilk defa 2013 yılında gerçek mekanda, gerçek kişilerle ve bir senaryoya bağlı oynanan oyunlardır. Bu oyunlar 2-5 kişilik ekiplerle oynanır ve temel noktası bir evden/odadan/depodan/kilitli herhangi bir yerden 1 saat içinde kaçmaya dayanır.

Samsun korku evleri de sizlere heyecan dolu 1 saat sunuyor. Çeşitli korku senaryolarına göre hazırlanmış oyunlardan arzu ettiğinizi oynayabilir, kendinizi bir filmin içinde hissedebilirsiniz.

Samsun korku evleri, Samsun’da evden kaçış oyunu sevenlere farklı bir deneyim yaşama imkanı sunuyor.Siz de ekibinizi kurun, şifreleri ve ipuçlarını değerlendirerek kilitli bir mekandan çıkıp çıkamayacağınızı test edin. 

Dünyayı kurtarmak, salgın hastalıkları önlemek, zamanda yolculuk yapmak, doğaüstü güçlerle savaşmak, tarihin bilinmeyen yönlerini keşfetmek, gizli kalmış cinayetleri çözmek, ekip arkadaşınızı bir katilin elinden kurtarmak, lanetleri ve büyüleri bozmak sizin elinizde. Soğukkanlı ve hızlı olun. Aksi halde evden çıkamayabilirsiniz. 

Samsun korku evi listesinden istediğiniz oyunu bulabilir, oyunun senaryosunu okuyabilir, saat, fiyat, adres bilgilerine ulaşabilir, rezervasyon yapabilirsiniz. Yorum yapabilir, puanlayabilir ve yapılan yorumları görebilirsiniz. Ayrıca listeye oyun eklemek için bize ulaşabilirsiniz.

Görev Tamam, Samsun’daki korku evlerini sizler için sıralıyor ve tüm kaçış oyunu fırsatlarını size sunuyor. Hazırladığımız listeden korku evleriyle  ilgili indirimleri de görebilirsiniz. 

Samsun korku evleri size gerçekten korku dolu 1 saat yaşamayı vaat ediyor.

Korkmaya hazır mısınız?

Yorum Yaz

E-mail adresin paylaşılmayacak.