Tekirdağ Korku Evleri

Mar 28 2016

Tekirdağ Korku Evleri

Korku evleri ülkemizde ilk defa 2013 yılında gerçek mekanda, gerçek kişilerle ve bir senaryoya bağlı oynanan oyunlardır. Bu oyunlar 2-5 kişilik ekiplerle oynanır ve temel noktası bir evden/odadan/depodan/kilitli herhangi bir yerden 1 saat içinde kaçmaya dayanır.

Tekirdağ korku evleri de sizlere heyecan dolu 1 saat sunuyor. Çeşitli korku senaryolarına göre hazırlanmış oyunlardan arzu ettiğinizi oynayabilir, kendinizi bir filmin içinde hissedebilirsiniz.

Tekirdağ korku evleri,Tekirdağ’da evden kaçış oyunu sevenlere farklı bir deneyim yaşama imkanı sunuyor.Siz de ekibinizi kurun, şifreleri ve ipuçlarını değerlendirerek kilitli bir mekandan çıkıp çıkamayacağınızı test edin. 

Dünyayı kurtarmak, salgın hastalıkları önlemek, zamanda yolculuk yapmak, doğaüstü güçlerle savaşmak, tarihin bilinmeyen yönlerini keşfetmek, gizli kalmış cinayetleri çözmek, ekip arkadaşınızı bir katilin elinden kurtarmak, lanetleri ve büyüleri bozmak sizin elinizde. Soğukkanlı ve hızlı olun. Aksi halde evden çıkamayabilirsiniz. 

Tekirdağ korku evi listesinden istediğiniz oyunu bulabilir, oyunun senaryosunu okuyabilir, saat, fiyat, adres bilgilerine ulaşabilir, rezervasyon yapabilirsiniz. Yorum yapabilir, puanlayabilir ve yapılan yorumları görebilirsiniz. Ayrıca listeye oyun eklemek için bize ulaşabilirsiniz.

Görev Tamam, Tekirdağ’daki korku evlerini sizler için sıralıyor ve tüm kaçış oyunu fırsatlarını size sunuyor. Hazırladığımız listeden korku evleriyle  ilgili indirimleri de görebilirsiniz. 

Tekirdağ korku evleri size gerçekten korku dolu 1 saat yaşamayı vaat ediyor.

Korkmaya hazır mısınız?

6 Yorum

 • itucaha 29 Aralık 2016 at 18:03

  Ya arkadaş şu güzel güzel oyunlardan neden Tekirdağ da yok?

  Reply
 • Selin D. 29 Aralık 2016 at 18:24

  Görev Tamam, Tekirdağ’daki korku evlerini bizler için sıralıyor ve fırsatlar sunuyor ya, ben o fırsatları bir alayım mümkünse 🙂

  Reply
 • ecunaik 29 Aralık 2016 at 18:31

  Tekirdağ korku evleri demişsiniz ama hiç oyun belirmemişsinzi, çok güzel oyunlar var biz bunları yazıp size göndersek olmaz mı?

  Reply
 • Çorlu BeYa 29 Aralık 2016 at 18:47

  Tekirdağ korku evleri iyi güzel hoş da Çorlu neden yok liste de?

  Reply
 • Tekirdağ Öğrenci 29 Aralık 2016 at 19:44

  Tekirdağ da ki oyunevlerini listeleyin bir de rezervasyon yapabilelim Görev Tamam duy sesimi

  Reply
 • Tekirdağ korku evleri 29 Aralık 2016 at 20:00

  Tekirdağ’da evden kaçış oyunu sevenler çok fazla. Çok sayıda ekip var özellikle üniversite öğrencileri bu konuya meraklı, lütfen daha çok kaçış oyunu senaryosu açılmasını sağlayın

  Reply

Yorum Yaz

E-mail adresin paylaşılmayacak.