Yozgat Evden Kaçış Oyunları

Mar 28 2016

Yozgat Evden Kaçış Oyunları

Evden kaçış oyunları ülkemizde ilk defa 2013 yılında gerçek mekanda, gerçek kişilerle ve bir senaryoya bağlı oynanan oyunlardır. Bu oyunlar 2-5 kişilik ekiplerle oynanır ve temel noktası bir evden/odadan/depodan/kilitli herhangi bir yerden 1 saat içinde kaçmaya dayanır.

Yozgat kaçış oyunları da sizlere heyecan dolu 1 saat sunuyor. Aksiyon/gerilim/korku/gizem/kaçış gibi kategorilerde hazırlanan oyunlardan arzu ettiğinizi oynayabilir, kendinizi bir filmin içinde hissedebilirsiniz.

Yozgat evden kaçış oyunları, Yozgat’ta evden kaçış oyunu sevenlere bu deneyimi yaşatma imkanı sunuyor.Siz de ekibinizi kurun, şifreleri ve ipuçlarını değerlendirerek kilitli bir mekandan çıkıp çıkamayacağınızı test edin.

Dünyayı kurtarmak, salgın hastalıkları önlemek, zamanda yolculuk yapmak, doğaüstü güçlerle savaşmak, tarihin bilinmeyen yönlerini keşfetmek, gizli kalmış cinayetleri çözmek, ekip arkadaşınızı bir katilin elinden kurtarmak, lanetleri ve büyüleri bozmak sizin elinizde. Soğukkanlı ve hızlı olun. Aksi halde evden çıkamayabilirsiniz.

Yozgat kaçış oyunları listesinden istediğiniz oyunu bulabilir, oyunun senaryosunu okuyabilir, saat, fiyat, adres bilgilerine ulaşabilir, rezervasyon yapabilirsiniz. Yorum yapabilir, puanlayabilir ve yapılan yorumları görebilirsiniz. Ayrıca tasarladığınız bir oyunu listeye eklemek ya da beğendiğiniz oyunu paylaşmak için bize ulaşabilirsiniz.

Görev Tamam sizin için her ildeki kaçış oyunlarını sıralıyor ve tüm kaçış oyunu fırsatlarını sunuyor.Hazırladığımız listeden evden kaçış oyunlarıyla ilgili indirimleri de görebilirsiniz. 

Yozgat kaçış oyunları size gerçekten macera dolu 1 saat yaşamayı vaat ediyor.

Hazır mısınız?

Yorum Yaz

E-mail adresin paylaşılmayacak.